Postcode (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Country
el: Χώρα

en: Width
el: Πλάτος

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: The default value of the field.
el: Η προεπιλεγμένη τιμή του πεδίου.

en: Width of the textfield.
el: Πλάτος του πεδίου κειμένου.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
el: Δημιουργία του πεδίο ως μη-τροποποιήσιμο. Χρήσιμο όταν θέλει κάποιος να θέσει τιμές που δεν μπορούν να αλλάξουν.

en: Leaving blank will use the default size.
el: Αν μείνει κενό, θα χρησιμοποιηθεί το προεπιλεγμένο μέγεθος.
