Postcode (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Disabled
jv: Mati

en: Country
jv: Negara

en: Width
jv: Ambané

en: Default value
jv: Biji gawan
