Postcode (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Country
lv: Valsts

en: Width
lv: Platums

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: The default value of the field.
lv: Noklusētā lauka vērtība.

en: Width of the textfield.
lv: Teksta ievades lauka platums

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lv: Padarīt šo lauku nelabojamu. Noderīgi iestatot nemaināmu noklusēto vērtību.

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: Unique
lv: Unikāls

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lv: Atzīmēt, ka visas ievadītās vērtības ir unikālas. Viena un tā pati vērtība nevar tikt izmntota divreiz.
