Postcode (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Country
sk: Krajina

en: Width
sk: Šírka

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: The default value of the field.
sk: Predvolená hodnota poľa.

en: Width of the textfield.
sk: Šírka textového poľa.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
sk: Urobí toto pole needitovateľným. To je užitočné ak chcete nastaviť nezmeniteľnú predvolenú hodnotu.

en: Leaving blank will use the default size.
sk: Ak necháte pole prázdne, použije sa predvolený rozmer.
