Postcode (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Country
ta: நாடு

en: Width
ta: அகலம்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு
