Postcode (7.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Country
th: ประเทศ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Postcode
th: รหัสไปรษณีย์
