Postcode (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Disabled
ar: معطل

en: Country
ar: الدولة

en: Width
ar: العرض

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
