Postcode (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Country
hr: Država

en: Width
hr: Širina

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
