Postcode (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Country
lt: Šalis

en: Width
lt: Plotis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: Unique
lt: Unikalus

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lt: Patikrinti, kad visos šio laukelio reikšmės būtų unikalios. Tokios pačios reikšmės nebus galima įvesti antra kartą.
