Postcode (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Country
nl: Land

en: Width
nl: Breedte

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: The default value of the field.
nl: Standaardwaarde van dit veld.

en: Width of the textfield.
nl: Breedte van het tekstvak

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
nl: Veld alleen-lezen maken. Geschikt voor het instellen van een vaste standaardwaarde.

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: Unique
nl: Uniek

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
nl: Controleer dat alle ingevulde waarden voor dit veld uniek zijn. Er mag niet tweemaal dezelfde waarde worden gebruikt.

en: No available components
nl: Geen beschikbare componenten

en: Choose component
nl: Component kiezen
