Postcode (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Unique
bo: མཚུངས་མེད
