Postcode (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Disabled
et: Keelatud

en: Country
et: Riik

en: Width
et: Laius

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Unique
et: Ainulaadne
