Postcode (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Country
mr: देश

en: Width
mr: लांबी

en: Postcode
mr: पोस्टकोड

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
