Postcode (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Country
ro: Țară

en: Width
ro: Lățime

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: The default value of the field.
ro: Valoarea implicită a acestui cîmp.

en: Width of the textfield.
ro: Lăţimea câmpului de text.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
ro: Face ca acest cîmp să nu poată fi modificat. Util pentru setarea unei valori implicite, neschimbabile.
