Postcode (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Disabled
be: Выключана

en: Country
be: Краіна

en: Width
be: Шырыня

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
