Postcode (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Country
eu: Herria

en: Width
eu: Zabalera

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: The default value of the field.
eu: Eremuaren balio lehenetsia.
