Postcode (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Country
gl: País

en: Width
gl: Ancho

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.
