Postcode (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Disabled
he: מושבת

en: Country
he: מדינה

en: Width
he: רוחב

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
