Postcode (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Unique
my: တစ်ခုတည်း (၎င်းနှင့်တူသည့် အခြားအရာမရှိ/တစ်ခုတည်းဖြစ်သည့်အရာ)
