Postcode (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Country
oc: País

en: Width
oc: Largor

en: Default value
oc: Valor per defaut
