Postcode (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Country
te: దేశం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
