Postcode (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Country
fa: کشور

en: Width
fa: عرض

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض
