Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: License
ca: Llicència

en: Login
ca: Entrada

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Fields
ca: Camps

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: Debugging
ca: Depuració

en: Address 2
ca: Adreça 2
