Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Fields
cs: Pole

en: Debugging
cs: Ladění
