Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: License
es: Licencia

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Always
es: Siempre

en: Never
es: Nunca

en: Fields
es: Campos

en: Postcode
es: Código postal

en: Debugging
es: Depuración

en: Address 2
es: Dirección 2

en: Log debug information to the system log
es: Información de depuración del registro en el registro del sistema

en: Show debug information
es: Mostrar información de depuración

en: In case of errors
es: En caso de errores
