Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: License
fi: Lisenssi

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Fields
fi: Kentät

en: Postcode
fi: Postinumero

en: Debugging
fi: Debuggaus

en: Address 2
fi: Osoitekenttä 2

en: Log debug information to the system log
fi: Loggaa debuggaustieto järjestelmän logiin

en: Show debug information
fi: Näytä debuggaustietoa

en: In case of errors
fi: Virhetilanteissa
