Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: License
fr: Licence

en: Login
fr: Identifiant

en: Always
fr: Toujours

en: Never
fr: Jamais

en: Fields
fr: Champs

en: Postcode
fr: Code postal

en: Hide extra fields
fr: Cacher les champs supplémentaires

en: Debugging
fr: Débogage

en: Address 2
fr: Adresse 2

en: Log debug information to the system log
fr: Journaliser les informations de débogage dans le journal du système

en: Show debug information
fr: Afficher les informations de débogage

en: In case of errors
fr: En cas d'erreurs
