Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: License
hi: लाइसेंस

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Debugging
hi: दोषमार्जन
