Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: License
hu: Licenc

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Fields
hu: Mezők

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: - Please select -
hu: – Választás szükséges –

en: Debugging
hu: Hibakeresés

en: Address 2
hu: Cím 2

en: Log debug information to the system log
hu: Hibakeresési információk naplózása a rendszernaplóba

en: Show debug information
hu: Hibakeresési információk mutatása

en: In case of errors
hu: Hiba esetén
