Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: License
is: Hugbúnaðarleyfi

en: Login
is: Innskráning

en: Always
is: Alltaf

en: Never
is: Aldrei

en: Fields
is: Svæði
