Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: License
kn: ಪರವಾನಗಿ

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ
