Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: License
lv: Licenze

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Fields
lv: Lauki

en: Debugging
lv: Atkļūdošana
