Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: License
nl: Licentie

en: Login
nl: Inloggen

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: Fields
nl: Velden

en: - Please select -
nl: - Selecteer -

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Address 2
nl: Adres 2
