Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: License
pl: Licencja

en: Login
pl: Zaloguj

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Fields
pl: Pola

en: Postcode
pl: Kod pocztowy

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Address 2
pl: Adres c.d.

en: Log debug information to the system log
pl: Zapisz do dziennika systemowego informacje debugowania

en: Show debug information
pl: Pokaż informacje debugowania

en: In case of errors
pl: W przypadku wystąpienia błędów
