Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: License
ro: Licență

en: Always
ro: Întotdeauna

en: Never
ro: Niciodată

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Debugging
ro: Depanare
