Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: License
sk: Licencia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Fields
sk: Polia

en: Address 2
sk: Adresa 2
