Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: License
tr: Lisans

en: Login
tr: Giriş

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: Fields
tr: Alanlar

en: Debugging
tr: Hata ayıklama

en: Address 2
tr: Adres 2

en: Log debug information to the system log
tr: Hata ayıklama bilgisini sistem günlüğüne kaydet

en: Show debug information
tr: Hata ayıklama bilgisini göster

en: In case of errors
tr: Hata durumunda
