Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: License
vi: Giấy phép

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Fields
vi: Các trường

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi

en: Address 2
vi: Địa chỉ 2
