Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Login
el: Είσοδος

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Fields
el: Πεδία

en: Debugging
el: Αποσφαλμάτωση
