Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: License
et: Litsents

en: Login
et: Sisselogimine

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Fields
et: Väljad

en: Debugging
et: Silumine

en: Address 2
et: Aadress 2

en: Log debug information to the system log
et: Silumisandmed pannakse kirja süsteemilogisse

en: Show debug information
et: Silumisandmete kuvamine

en: In case of errors
et: Vigade korral
