Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Login
id: Masuk

en: Always
id: Selalu

en: Never
id: Tidak pernah

en: Fields
id: Bidang isian

en: Debugging
id: Pencarian bug

en: Address 2
id: Alamat 2
