Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Login
it: Accedi

en: Always
it: Sempre

en: Never
it: Mai

en: Fields
it: Campi

en: Address 2
it: Indirizzo 2

en: Log debug information to the system log
it: Registra le informazioni di debug nel log di sistema

en: Show debug information
it: Mostra informazioni di debug

en: In case of errors
it: In caso di errori
