Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: License
ja: ライセンス

en: Login
ja: ログイン

en: Always
ja: 必須

en: Never
ja: なし

en: Fields
ja: フィールド

en: - Please select -
ja: 選択してください

en: Debugging
ja: デバッグ処理
