Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: License
lt: Licenzija

en: Login
lt: Prisijungti

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Address 2
lt: Adresas 2
