Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: License
pt: Licença

en: Always
pt: Sempre

en: Never
pt: Nunca

en: Fields
pt: Campos

en: Postcode
pt: CEP

en: Debugging
pt: Depurando

en: Address 2
pt: Endereço 2

en: Show debug information
pt: Mostrar informações de depuração.

en: In case of errors
pt: Em caso de erros
