Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Login
sv: Logga in

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: Fields
sv: Fält

en: Postcode
sv: Postnummer

en: - Please select -
sv: - Var god välj -

en: Debugging
sv: Felsökning

en: Address 2
sv: Adress 2
