Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: License
uk: Ліцензія

en: Login
uk: Вхід

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Fields
uk: Поля

en: Postcode
uk: Індекс

en: Hide extra fields
uk: Приховувати додаткові поля

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Address 2
uk: Адреса 2

en: Log debug information to the system log
uk: Записувати інформацію про відлагодження в системний журнал

en: Show debug information
uk: Показати інформацію про зневадження

en: In case of errors
uk: У разі помилки
