Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: License
de: Lizenz

en: Login
de: Anmelden

en: Always
de: Immer

en: Never
de: Nie

en: Fields
de: Felder

en: Postcode
de: Postleitzahl

en: - Please select -
de: - Bitte auswählen -

en: Hide extra fields
de: Extra-Felder ausblenden

en: Debugging
de: Fehlersuche

en: Address 2
de: Adresszeile 2

en: Log debug information to the system log
de: Debug-Informationen in das Systemprotokoll aufnehmen

en: Show debug information
de: Fehlersuchinformationen anzeigen

en: In case of errors
de: Im Fall von Fehlern
