Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: License
he: רישיון

en: Login
he: כניסה

en: Never
he: אף פעם

en: Fields
he: שדות

en: Debugging
he: איתור באגים

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת
