Postcodeanywhere Addressfield (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: License
oc: Licéncia

en: Login
oc: Identificant

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Fields
oc: Camps

en: Debugging
oc: Desbugatge

en: Log debug information to the system log
oc: Jornalizar las informacions de desbugatge dins lo jornal del sistèma

en: Show debug information
oc: Afichar las informacions de desbugatge

en: In case of errors
oc: En cas d'errors
